Výhody bezobslužného provozu

Bezobslužný a nepřetržitý provoz

V současné době probíhá značná transformace provozů na chod bez obsluhy, jehož výhodou je jednodušší a rychlejší obsloužení zákazníka.

Zákazník si může zacvičit kdykoliv a nemusí se řídit otevírací dobou fitness centra.

Contio - mobilní aplikace pro fitness

Vstup přes mobilní aplikaci nebo věrnostní kartu

Již žádné zdržování platbou nebo hledáním věrnostní karty, do bezobslužného fitness se zákazník dostane rychle a snadno pomocí mobilní aplikace ve svém telefonu, který má vždy při ruce nebo přes věrnostní kartu.

Bezobslužný systém nabízí možnost zakoupení permanentky na místě a také její dobití přes samoobslužný kiosek.

Úspora nákladů a prodej fitness doplňků

Měsíční náklady na recepčního fitness centra činí kolem 35 tis. Kč. Při zabudování bezobslužného systému se tyto náklady zredukují, provoz tak bude zcela bez obsluhy a investice se během několika měsíců vrátí.  S bezobslužným provozem již nepotřebujete žádné zaměstnance.

Potřebuje si návštěvník koupit pití, protein či něco jiného? Se samoobslužným kioskem je o to postaráno, zákazník zde nakoupí doplňky, které mu při cvičení nemohou chybět, a zaplatí je platební kartou.

Pro stálé zákazníky vytváříme věrnostní karty na míru.

Mobilní aplikace obsahuje přístupový klíč do prostor center, zobrazený pouze zákazníkům s registrovanou identitou. Aplikace je dostupná pro Android i Apple iOS zařízení.

Nepřetržitý provoz 24/7 umožňuje návštěvu fitness centra, kdykoliv si člen zamane. Již žádné čekání na oblíbené stroje, které jsou během běžné otevírací doby věčně obsazené.

Poznejte své zákazníky

Webová aplikace agreguje informace o nákupech rozdělených na jednotlivé kategorie a položky. Zároveň disponuje funkcí přehledu demografických údajů, které vám poskytnout detailnější pohled do struktury vašich zákazníků a umožní přesněji tvořit sortiment produktů, případně vytvářet cílené, personální nabídky.

+420 381251685

Zavolejte nám

Kontakt

Napište svůj dotaz a my vám co nejrychleji odpovíme