Bezobslužný a nepřetržitý provoz

Usnadněte si provoz vlastního hřiště, ať už je soukromé nebo provozované například obcí. Systém Contio nabízí bezobslužný systém pro rezervaci hřiště zcela bez asistence osoby.

Contio nabízí návštěvníkům možnost využít sportoviště kdykoliv a nemusí se řídit otevírací dobou.

Contio - mobilní aplikace pro fitness

Vstup přes mobilní aplikaci nebo věrnostní kartu

Již žádné zdržování vyřizování rezervace, zajišťování vstupního klíče nebo hledáním věrnostní karty. Do bezobslužného sportoviště se zákazník dostane rychle a snadno pomocí mobilní aplikace ve svém telefonu, který má vždy při ruce nebo přes věrnostní kartu.

Bezobslužný systém nabízí možnost zakoupení permanentky na místě a také její dobití přes mobilní aplikaci nebo samoobslužný kiosek.

Vstup přes mobilní aplikaci nebo věrnostní kartu

Měsíční náklady na recepčního sportoviště činí kolem 15 tis. Kč. Při zabudování bezobslužného systému se tyto náklady zredukují, provoz tak bude zcela bez obsluhy a investice se během několika měsíců vrátí. S bezobslužným provozem již nepotřebujete žádné zaměstnance.

Potřebuje si návštěvník koupit pití, protein či něco jiného? Se samoobslužným kioskem je o to postaráno, zákazník zde nakoupí doplňky, které mu při cvičení nemohou chybět, a zaplatí je platební kartou.

Pro stálé

Zákazníky

Vytváříme

věrnostní

karty na míru.

Naši vážení zákazníci

Mobilní aplikace obsahuje přístupový klíč do prostor sportoviště, zobrazený pouze zákazníkům s registrovanou identitou. Aplikace je dostupná pro Android i Apple iOS zařízení.

Nepřetržitý provoz 24/7 umožňuje návštěvu sportoviště, kdykoliv sportovec potřebuje. Není tak nutné čekání na recepčního, který předá sportovci klíč.

Poznejte své zákazníky

Webová aplikace agreguje informace o nákupech rozdělených na jednotlivé kategorie a položky. Zároveň disponuje funkcí přehledu demografických údajů, které vám poskytnout detailnější pohled do struktury vašich zákazníků a umožní přesněji tvořit sortiment produktů, případně vytvářet cílené, personální nabídky.

Zavolejte nám

Kontakt

Write your question and we will answer you as soon as possible