Referenční bezobslužné prodejny

Strakonice

hybridní prodejna s provozem 24/7

*Datum otevření: 3/2022

*Adresa: Podskalská 59, Strakonice

Pro otevření prvního bezobslužného obchodu v hybridním režimu zvolil COOP prodejnu ve Strakonicích. Prodejna je specifická doplněním stávajícího obslužného provozu o bezobslužný chod po běžné otevírací době. Strakonická prodejná má dvoudvéřový systém vstupu s kontrolní přepážnou.

Video

Regionka 24 - Tábor

Prodejna v mobilní kontejnerové stavbě s bezobslužnustí 24h denně

*Otevřeno: 8/2022

*Adresa: ul. Vodňanského (u podchodu), Tábor

Koncept obchodu byl navržen „recyklací“ vysloužilého lodního kontejneru a upraven pro požadavky maloobchodu s potravinami. Povozovna slouží jako hlavní ukázkové místo systému Contio a ukazuje výsledky trvale bezobslužného provozu 24 hodin denně.

Video

Bítovany

Obnovený venkovský obchod v Bítovanech
*Otevřeno: 8/2022
*Adresa: Bitovany 170

V Bítovanech vznikl unikátní obchůdek s potravinami, který pro místní komunitu obnovil dlouhé roky uzavřený obchod. Oblíbenenou prodejnu pravidelně navštěvuje většina obyvatel a to i díky tomu, že vstup byl uzpůsoben i osobám bez telefonu a to na bázi věrnostních karet s možnosti přednabití kreditu. Občané Bítovan tak mohou pohodlně nakupovat ikdyž uplyne doba obslužného úseku. Provozovna je zřejmou ukázkou toho, jak nízkonákladové investice mohou zajistit dlouhodobě udržitelný chod prodejen na menších obcích.

Video

Český Krumlov

hybridní prodejna 24/7

*Otevřeno: 9/2022

*Adresa: Kaplická 24, Český Krumlov

Družstvo Kaplice se rozhodlo pro otevření bezobslužné prodejny v turistické oblasti Českého Krumlova a podpořit tím otevírací dobu pro své zákazníky. Obdobně jako obchod ve Strakonicích disponuje přepážkou tvořenou ze dvou elektronických šoupacích dveří, které lépe chrání prodejnu od vchodu neoprávněných osob.

Video

Ústí nad Orlicí

hybridní prodejna 24/7

*Otevřeno: 11/2022

*Adresa: Československé Armády 1223, 562 01 Ústí nad Orlicí

Družstvo COOP Ústí nad Orlicí otevřelo svou první prodejnu ve zcela nově vybudované stavbě. Jedinečností je využití pouze jednodvéřového vstupu pomocí elektronických šoupacích dveří, které zákazníkovi dávají větší komfort vstupu do prodejny. Prodejna také do velké míry agreguje sortiment místních výrobců a tím podporuje lokální ekonomiku.

Video

Super zoo

hybridní prodejna 24/7 petcare

*Otevřeno: 12/2022

*Adresa: Průmyslova 643, 375 01 Týn nad Vltavou

První bezobslužná prodejna v ČR, nejspíše i v evropě se sortimentem pro domácí mazlíčky. Vstup do prodejny je tvořen přepážkou s unikátní kamerovou analýzou pro vstup pouze jedné osoby. Do této prodejny se tedy dostane pouze jedna osoba a to registrovaný zákazník v mobilní aplikaci Contio.

Video

Geoobchod Brno

bezobslužný obchod s průmyslovými nástroji

*Otevřeno: 3/2022

*Adresa: Sobolova 146/13, 625 00 Bohunice

Zcela bezobslužný obchod se sortimentem průmyslových nástrojů pro geodety. Nástroje jsou dostupné geodetům 24 hodin denně a zákazník pohodlně provést výběr nástrojů i v pozdních hodinách. Jedinečností prodejny je její rozdělení na dvě části. Běžný sortiment je umístěn v hlavní místnosti a dražší zboží naopak v samostatné místnosti se vzdáleným otevíraním, kterým disponuje personál.

ORIENT

*Prodejna v mobilní kontejnerové stavbě s bezobslužností 24h denně
*Otevřeno: 9/2023

*Adresa: Soběslavská 3038 390 02, 2 Tábor 2

První kontejnerová bezobslužná prodejna zaměřená na asijské potraviny. Se širokým sortimentem exkluzivních produktů nabízí Orient pestrý nákupu. Inovativní technologie umožňuje pohodlné a rychlé nákupy, čímž zákazníkům otevírá bránu do světa autentických asijských chutí a ingrediencí.

KOZÍ FARMA PĚNČÍN

*Farmářská bezobslužná prodejna 24/7

*Otevřeno 12/2023

*Adresa: Pěnčín 60 468 21 Pěnčín

První farmářská 24/7 bezobslužná prodejna. S pečlivě vybranými produkty od místních farmářů podporuje komunitu a snižuje ekologický otisk. Podněcuje budoucnost farmářských prodejen, zkracuje dodavatelské řetězce a dbá na lokální kvalitu. Regionální udržitelnosti je na hlavních příčkách priorit.

FUBI POD ČELADENSKÝ CORNER

*Dřevěná prodejna 24/7

*Otevřeno 6/2023

*Adresa: Lískovec 414, Frýdek-Místek 738 01

Dřevěná modulová stavba FUBI se proměnila v samoobslužném obchůdku 24/7 s názvem Čeladenský Corner.Prodejna nabízí široký výběr lokálních lahůdek, od bio potravin až po rodinných výrobcích. Prostředí s elementem dřeva dodává obchůdku pocit útulnosti a nadšení pro pravidelné nakupování.